VZR Group – Profesionální střelecké kurzy​ Praha

Umíte střílet, jen o tom nevíte!

Individuální střelecké kurzy Praha

Díky v Evropě unikátní metodě, kterou vyučuji, budete schopni střílet ihned úspěšně do terče a většina lidí rovnou desítky, i když zbraň před tím nikdy nedrželi, k jejich velkému údivu. Zjistíte, že střílet je pro vás přirozené jako plavání či běh, a to co se jinde učíte v mnoha lekcích za mnoho peněz, zvládnete v lekci jedné.

Když se narodíte, tak umíte plavat, každé miminko to umí. Pak vám ale řeknou, že se to musíte naučit, jinak se utopíte, a to co již umíte, se musíte znovu učit. Úplně stejné je to se střílením

Oko si umí samo odměřit vzdálenost a mozek dát správnou informaci ruce, jak vystřelit. Bohužel většina lidí se přijde na střelnici naučit střílet, i když už to umí.

CENA KURZU: Jedná se o profesionální výuku, kde cena kurzu plně odpovídá především množství použitých nábojů a získaných dovedností. Samozřejmě existuje mnoho nabídek a to jak na slevomatu, tak i na střelnicích na takzvané zážitkové střílení, kdy se většinou jedná o balíček několika zbraní, ze kterých si vystřelíte od jedné do max. 10 ran a převážně ve skupině dalších účastníků.  

Zde se jedná o individuální výuku a je to stejné, jako kdyby jste chtěli cenově srovnávat zážitkovou 20 minutovou jízdu autem na letišti ze slevomatu za pár set korun, za profesionální výuku v autoškole, kde se naučíte řídit vozidlo.

Samozřejmě zde budete mít zážitek na celý život a k tomu se naučíte bezpečně manipulovat se zbraní a zvládnete střílet na cíl tak, abyste v případě nebezpečí, kdy použijete zbraň, nebyli hrozbou pro Vaše okolí.

Lze sestavit i individuální balíček na Vaše přání, po předchozí dohodě s lektorem.

Nabídka profesionálních střeleckých kurzů

Balíček 1
Pistole 

7

1,5 hodiny výuky

Obsahuje: zapůjčení zbraně, střelivo, terče, ochranné pomůcky (ochranné brýle a kvalitní sluchátka).

Běžná cena za teoretickou a praktickou výuku v rozsahu nabytých dovedností a použitého střeliva je cca 12 700 Kč.

Pistole GLOCK 17 GEN5 (nejnovější generace)

Pistole Glock jsou jednou z nejrozšířenějších zbraní na světě jak v civilním sektoru, tak i u ozbrojených složek. Patří kvalitou mezi absolutní světovou špičku.

 

Balíček 2
Dlouhé zbraně

7

1,5 hodiny výuky

Obsahuje: zapůjčení zbraně, střelivo, terče, ochranné pomůcky (ochranné brýle a kvalitní sluchátka).

Běžná cena za teoretickou a praktickou výuku v rozsahu nabytých dovedností a střeliva je cca 15 200 Kč.

Útočná puška AKM – 47 Kalašnikov (orig. ruská výroba).

Dále k tomu druhá zbraň dle výběru: 
 

​+  Brokovnice USA Maverick  (pumpa)

+ Útočná puška SA 58 s kompezátorem zdvihu

​+ Kulomet RPK-SA 7,62×39 – orig. ruská verze  

+ Legendární útočná puška M16A1 (USA – Windham weaponry)

Extra balíček 3

Celodenní střelba originální zbraně 2.světová válka

7

8 hodiny 

Obsahuje: zapůjčení zbraně, střelivo, terče, gongy, ochranné pomůcky (ochranné brýle a kvalitní sluchátka).

 

Balíček lze realizovat jen po domluvě s

lektorem, jedná se o celodenní výuku na

pronajaté venkovní střelnici cca 50

km od Prahy.

K balíčku bude připočteno spotřebované střelivo. Složení zbraní po dohodě ( k dipozici puška Mauser 98k s optikou, Mosin Nagant s optikou, kulomet DP 28, kulomet ZB 35/37, samopal PPŠ 41 – Špagin, pistole Luger P.08 atd.).

 

 

 

Výuka střelby jako dárek

„Chcete věnovat střelbu pro někoho jako dárek? Objednejte DÁRKOVÝ POUKAZ a věnujte nezapomenutelný a intenzivní zážitek.“

Co je potřeba vědět

Jak to probíhá? Úvodem Vás seznámím se zbraní. Dozvíte se speciální metodu, jak budete postupovat. Vše je pod dozorem a odborným vedením za maximální bezpečnosti. Začnete střílet a dále si užijete střelbu, aby se Vaše dovednost ukotvila. Budete schopni bezpečně manipulovat se zbraní, střílet na terč s velkou přesností a jistotou.

Důležité: Není možné objednat hromadnou akci, každému se věnuji individuálně.

Střelba probíhá na střelnici, která je špičkově vybavena pro tyto účely. Prostor máte jen pro sebe a s Vaším souhlasem Vám pořídím na památku foto či video. Terče si můžete po střílení odnést. Výuku střelby včetně všech balíčků je možné realizovat POUZE V PRAZE, kromě balíčku č.3, ten dle počasí na venkovní střelnici, která je za tímto účelem celá pronajata.

Omezení: Věk 18 +

Střelbu a výuku střelby absolvujete na své vlastní riziko, seznamte se s Bezpečnostními pokyny.

Objednávka výuky střelby