VZR Group – Reality

Máte nemovitost a rádi byste ji prodali bez starostí? Jsme ten správný partner a široké spektrum našich služeb je tím, co učiní obchod úspěšným.

Máte nemovitost a rádi byste ji výhodně prodali bez starostí?

Tržní cena

Kolik za Vaši nemovitost dostanete peněz?

Reálná tržní cena nemovitosti je základ každého úspěšného prodeje  Díky použití specializovaného programu Vám uděláme přehledný odhad ceny Vaší nemovitosti a to na základě dat z prodaných nemovitostí z Vaší lokality, za posledních cca 2 let. Poskytujeme i odhady v rámci dědických a soudních řízení.

Vizuální prezentace

Profesionální fotografie

Profesionální, atraktivní fotografie a související vizuální úprava nemovitosti je to, co přivádí zájemce. Zajistíme, aby prezentace vaší nemovitosti byla zážitkem. Nafocení nemovitosti profesionálním fotografem.

Moderní technologie

Virtuální prohlídky

Nabízíme vždy něco víc, než ostatní. Díky našim odborníkům tvoříme kvalitní virtuální prohlídky, které zaujmou a způsobí rychlé nalezení zájemce o nemovitost. Prohlídky jsou včetně popisků v CZ/AJ/RU.  Virtuální prohlídku lze spustit na všech mediálních zařízeních.

Právo na vaší straně

Právní servis

Právní servis pokytuje renomovaná právní kancelář Mgr. Lucie Špičkové. 

  • Práva k nemovitostem
  • Obchodní a závazkové právo
  • Ověřování pravosti podpisu
  • Úschova peněz a listin

 

Stojíme za našimi zákazníky a pokud se jimi stanete, tak určitě oceníte naši diskrétnost, spolehlivost, nasazení a houževnatost s jakým  hájíme vaše zájmy.